KONKURS NA REMONT ŁAZIENKI W PRZEDSZKOLU 390

Przedszkole 390 ma szansę na darmowy remont łazienki !!!

Przeciętny człowiek korzysta z toalety dwa i pół tysiąca razy rocznie, a my nadal wstydzimy się mówić o fizjologii i o tym, jak powinniśmy zachowywać się w toaletach.

Przedszkole 390 w Warszawie dołącza do kampanii Akcja Tron, która odważnie pokazuje, że kultura osobista i higiena w toaletach oraz związane z tym prawa dziecka i jego dobrostan — to tematy, o których warto rozmawiać.

Patronami akcji są między innymi: Międzynarodowa Kapituła Orderu Uśmiechu, Instytut Praw Dziecka im. Janusza Korczaka, Fundacja Unaweza Martyny Wojciechowskiej.

Do wygrania remont łazienki :-)

W ramach kampanii Przedszkole 390 bierze udział w konkursie, w którym do wygrania jest, dzięki głosom mieszkańców i mieszkanek Warszawy, remont przedszkolnej łazienki.

Głosowanie startuje w marcu, dlatego warto obserwować na Facebooku profil WCTron - organizatora akcji, żeby być na bieżąco.

Akcję zainicjował WCTron — jedna z najpopularniejszych marek zapewniających mobilne rozwiązania sanitarne. Dzięki swojemu 25-letniemu doświadczeniu m.in. na imprezach kulturalnych, w których biorą udział całe rodziny — firma postanowiła rozpocząć ogólnopolską dyskusję na temat polskich toalet, ich dostępności, ekologii, ale też kultury osobistej ich użytkowników.